Ανακοίνωση από τον Εμπορικό Σύλλογο Χανίων :
Δίνοντας μια νότα χαράς και αισιοδοξίας , ο Εμπορικός Σύλλογος Χανίων σε συνεργασία με τα μέλη του-καταστηματάρχες στην οδό Τζανακάκη διοργανώνει μουσική εκδήλωση με τίτλο ‘’Πασχαλινή μουσική’’ στην οδό Τζανακάκη την Μεγάλη Τρίτη 11 Απριλίου 2017 από τις 7 το απόγευμα εως τις 8μισή το βράδυ. Στην εκδήλωση θα μας ταξιδέψει μουσικά ο Σαξοφωνίστας –Τρομπετίστας Αχιλλέας .
Σας περιμένουμε με χαρά!
Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση !