Την M. Τετάρτη 4 Απριλίου 2018, στις 7 µ.µ., στην Αίθουσα ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ του Δήµου Ιεράπετρας, ο Εκδοτικός Οργανισµός Λιβάνη, το Βιβλιοπωλείο PLAYBΟΟK και το Δίκτυο Αλληλεγγύης και Προώθησης Κοινωνικής Οικονοµίας «Ιστός» σας προσκαλούν στην παρουσίαση του βιβλίου της Νάντιας Βαλαβάνη
"ΤΡΙΤΟ ΜΝΗΜΟΝΙΟ, Η ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΜΙΑΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ"
Για το βιβλίο θα µιλήσουν:
ο ποιητής Νικόλας Ευαντινός
και η Νάντια Βαλαβάνη.
Τη συζήτηση θα συντονίσει η δηµοσιογράφος Ελένη Παπαδοπούλου