Το Θέατρο Σκιών Κρήτης συνεχίζει τις επιτυχημένες παραστάσεις στο φιλόξενο στέκι της οδού Ανδρόγεω με το υπέροχο έργο «Οι Χατζηλιάδες».
Ο αγαπημένος ήρωας μικρών και μεγάλων Καραγκιόζης βρίσκεται αυτή τη φορά πρωταγωνιστής σε μια ιστορία που θα μείνει αξέχαστη τόσο σε εκείνον όσο και στους θεατές! Φουστανέλες, καριοφίλια και τσαρούχια, λημέρια σε απάτητα βουνά, μάχες και άλλα πολλά επεισόδια θα χαρίσουν στο κοινό αξέχαστες στιγμές ψυχαγωγίας και γέλιου!
Αυτή την Κυριακή 26 Ιανουαρίου και ώρα 12 το μεσημέρι στο Πολύκεντρο Νεολαίας του Δήμου Ηρακλείου.
Είσοδος 5€