Μια μοναδική βραδιά γεμάτη κρητικές μελωδίες από τον γνωστό καλλιτέχνη Αντώνη Μαρτσάκη, θα απολαύσουν όσοι βρεθούν σήμερα Τρίτη 12 Νοεμβρίου στο Ρέθυμνο.
Ο κρητικός βιολάτορας θα εμφανιστεί στο ''Αλλού γι αλλού'', στις 10.00μ.μ.
Μια μοναδική βραδιά γεμάτη κρητικές μελωδίες από τον γνωστό καλλιτέχνη Αντώνη Μαρτσάκη, θα απολαύσουν όσοι βρεθούν σήμερα Τρίτη 12 Νοεμβρίου στο Ρέθυμνο.
Ο κρητικός βιολάτορας θα εμφανιστεί στο ''Αλλού γι αλλού'', στις 10.00μ.μ.