Μπορεί ο καιρός να ακύρωσε τα σχέδια του Πολιτιστικού Συλλόγου Σάρχου, όμως το ηθικό των διοργανωτών δεν κάμπτεται κι έτσι επανέρχονται δριμύτεροι αύριο Κυριακή!
Το γλέντι του Συλλόγου θα πραγματοποιηθεί λοιπόν την Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου 2019 από τις 7:30μμ, με τον δημοφιλή καλλιτέχνη Νίκο Γωνιανάκη!
Ο Σύλλογος καλεί όλους τους φίλους να ξεναγηθούν στα αξιοθέατα και να απολαύσουν τη φιλοξενία της υπαίθρου με φαγητό, ποτό, πλούσια δώρα και πολύ χορό!