Και αυτή την Παρασκευή πραγματοποιείται μια ακόμα Milonga του Νότου, στη βόρεια χαμηλή πλατεία του προμαχώνα Παντοκράτορα, στα Ενετικά τείχη της πόλης!
Στις μουσικές επιλογές θα είναι ο Σταύρος Χερσονιωτάκης!
Θα προηγηθεί όπως πάντα στις 21:00, το ανοιχτό μάθημα αρχαρίων, ανοιχτό σε όλους.
Είσοδος ελεύθερη.
Οδηγίες πρόσβασης
Η είσοδος στη βόρεια χαμηλή πλατεία του Προμαχώνα Παντοκράτορα των Ενετικών Τειχών του Ηρακλείου είναι στην οδό Αρχιεπισκόπου Μακαρίου, απέναντι από την Τράπεζα Πειραιώς, πίσω από το περίπτερο.