Μία μουσικοθεατρική παράσταση με θέμα τα ήθη και τα έθιμα της Κρήτης πραγματοποιείται για φιλανθρωπικό σκοπό, την Κυριακή 25 Αυγούστου, στην Πύλη Βηθλεέμ.
Τα έσοδα από τα εισιτήρια των 3 ευρώ για κάθε θεατή, θα διατεθούν στο Σύλλογο Καρδιάς Παιδιού.
Μία μουσικοθεατρική παράσταση με θέμα τα ήθη και τα έθιμα της Κρήτης πραγματοποιείται για φιλανθρωπικό σκοπό, την Κυριακή 25 Αυγούστου, στην Πύλη Βηθλεέμ.
Τα έσοδα από τα εισιτήρια των 3 ευρώ για κάθε θεατή, θα διατεθούν στο Σύλλογο Καρδιάς Παιδιού.