Νέος κύκλος δημιουργικών συναντήσεων στον Πολιτιστικό Σύλλογο Αγ. Ιωάννου Κνωσσού.
Ανακοίνωση
Στις συναντήσεις μας θα μάθουμε πληροφορίες για το μαλλί και την κατεργασία του, τεχνικές επεξεργασίας, θα κατασκευάσουμε χρηστικά αντικείμενα βήμα-βήμα και θα μάθουμε μικρά μυστικά! Όσοι και όσες επιθυμούν να συμμετέχουν στα μαθήματα πιληματοποίησης, μπορούν να δηλώνουν συμμετοχή ως 5 Νοεμβρίου.
Πληροφορίες - συμμετοχές: 6936123464 και στο: [email protected]"