Συναυλία της μικτής χορωδίας του Επιμελητηρίου Ηρακλείου «Ο Αγιος Δημήτριος» θα πραγματοποιηθεί την ερχόμενη Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου στο Πνευματικό Κέντρο Ανω Καλεσσών στις 7 το απόγευμα.
Η είσοδος θα είναι ελεύθερη για το κοινό
Συναυλία της μικτής χορωδίας του Επιμελητηρίου Ηρακλείου «Ο Αγιος Δημήτριος» θα πραγματοποιηθεί την ερχόμενη Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου στο Πνευματικό Κέντρο Ανω Καλεσσών στις 7 το απόγευμα.
Η είσοδος θα είναι ελεύθερη για το κοινό