Η ετήσια χοροεσπερίδα του Συλλόγου Οικοτρόφων Κρητικής Εστίας που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 2 Νοεμβρίου 2019 και ώρα 21:00 στο κρητικό κέντρο Ομαλός, με τον Σήφη Τσουρδαλάκη και τον Μανώλη Χαμογιωργάκη!
Όπως αναφέρουν οι διοργανωτές:
"Η φετινή χοροεσπερίδα είναι αφιερωμένη στους παλιούς αλλά και στους καινούριους φοιτητές της Κρητικής Εστίας, καθώς θα είναι ταυτόχρονα Reunion για τους παλιούς και καλωσόρισμα για τους καινούριους!!
Θα χορέψει η χορευτική ομάδα της Κρητικής Εστίας υπό την καθοδήγηση των πρωτοχορευτών του Λαογραφικού Ομίλου Κουρήτες, Φραγκίσκου Δανδουλάκη και Σταυρούλας Μακρυδάκη!
Τιμή εισόδου με φαγητό και άφθονο ποτό: 20€
Για κρατήσεις στα τηλέφωνα:
Εύα:6974746453 / Μαρία:6988630324"