Έκθεση φωτογραφίας με θέμα "Η Ζωή στα Χέρια μου" από τον Φωτογράφο και Official Ricoh (Pentax) Ambassador Greece & Cyprus Γεώργιο Ξηρογιάννη παρουσιάζεται στην Δημοτική Βικελαία Βιβλιοθήκη Ηρακλείου από 1-15 Οκτωβρίου.
Τα εγκαίνια θα πραγματοποιηθούν την Τρίτη 1 Οκτωβρίου στις 18:30.
Όλα τα έσοδα από την πώληση των πινάκων θα δοθούν στον Παγκρήτιο Σύλλογο Γονέων και Φίλων Παιδιών με νεοπλασία "ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ".