Η έκθεση φωτογραφίας "Δια Χειρός" της φωτογραφικής ομάδας του Πολιτιστικού Συλλόγου Αγίου Ιωάννη ξεκινάει στις 10 Ιουλίου και φιλοξενείται στο Μουσείο Δομήνικου Θεοτοκόπουλου στο Φόδελε.
Η έκθεση θα είναι επισκέψιμη ως τις 21 Ιουλίου.
Η έκθεση φωτογραφίας "Δια Χειρός" της φωτογραφικής ομάδας του Πολιτιστικού Συλλόγου Αγίου Ιωάννη ξεκινάει στις 10 Ιουλίου και φιλοξενείται στο Μουσείο Δομήνικου Θεοτοκόπουλου στο Φόδελε.
Η έκθεση θα είναι επισκέψιμη ως τις 21 Ιουλίου.