Αγαπητό cretalive
Σε mail που σας είχα στείλει πριν από αρκετό καιρό, σου είχα περιγραψει την κατάσταση στην πλατεία Σινανη και στους δρόμους γύρω από αυτή. Δυστυχώς η ανευθυνότητα της σχετικής υπηρεσίας του Δήμου φέρνει αυτά τα αποτελέσματα.
Όταν κάποια στιγμή θα έχουμε θύματα, θα ψάχνουν όλοι να βρουν ποιος και τι φταίει. Έχει ή όχι ο δήμος υπηρεσίες αρμόδιες; Οι εισαγγελείς άραγε επεμβαίνουν μόνο όταν υπάρχουν νεκροί;
Γ.Φ.