Αγαπητό Cretalive,
Απιστευτο και όμως αληθινό!
Στην όδο αναλήψεως άλλαξαν όνομα τα νούμερα 9,11,13 & 15 και μετονομάστηκαν σε όδος Νίκου Μεταξά (με αριθμοδότηση 1,3,4 & 5 αντίστοιχα) ενώ οι υπόλοιποι αριθμοί συνεχίζουν με τη παλία ονομασία οδού. Όύσιαστικά λοιπόν, υπάρχει Αναληψέως 1,3,5,7 ( δεν υπάρχει πλέον 9,11,13, 15) και συνεχίζει 17 και κατω.
Μπράβο σε όσους το σκέφτηκαν (αν και μεταξυ μας, θα είχαν τους λόγους τους !!)''
Ευχαριστώ προκαταβολικά για το χρόνο σας,
Μ.Κ.