Αγαπητό Cretalive,
αρχίζω να πιστεύω ότι δεν είναι μόνο οι συνοικίες που μένουν ... ψιλοπαραμελημένες, είναι ακόμη και κεντρικά σημεία της πόλης. Επειδή δηλαδή η προσοχή είναι στραμμένη στο έργο στο "σταυρό" της πόλης, τα σημεία από εκεί και κάτω ... δεν υπάρχουν πια;
Οι φωτογραφίες είναι από τους κυκλικούς κόμβους στη Χανιώπορτα. Προς το παρόν ... χορταριάσαμε, οσονούπω ... "νυχτερίδες κι αράχνες".
Κ.Ρ.