Αγαπητό Cretalive,
όλο το καλοκαίρι πέρασε και ένας δε βρέθηκε να μεριμνήσει για το φωτισμό στο τούνελ της Σταλίδας. Από θαύμα δεν είχα ατύχημα στο σημείο, με τόση κίνηση που είχε και εξακολουθεί να έχει το οδικό δίκτυο!
Κ.Λ.
Αγαπητό Cretalive,
όλο το καλοκαίρι πέρασε και ένας δε βρέθηκε να μεριμνήσει για το φωτισμό στο τούνελ της Σταλίδας. Από θαύμα δεν είχα ατύχημα στο σημείο, με τόση κίνηση που είχε και εξακολουθεί να έχει το οδικό δίκτυο!
Κ.Λ.