Αγαπητό Cretalive,
Προφανώς οι συμπολίτες μας βρήκαν την ευκαιρία μα αράξουν τα οχήματα τους απέναντι από το δημαρχείο αφού ούτε έλεγχος αλλά και ούτε ... αιδώς υπάρχει !
Πάρκινγκ απέναντι ακριβώς από τη Λότζια !
Ακούει ή μάλλον βλέπει κανείς ;
Αγαπητό Cretalive,
Προφανώς οι συμπολίτες μας βρήκαν την ευκαιρία μα αράξουν τα οχήματα τους απέναντι από το δημαρχείο αφού ούτε έλεγχος αλλά και ούτε ... αιδώς υπάρχει !
Πάρκινγκ απέναντι ακριβώς από τη Λότζια !
Ακούει ή μάλλον βλέπει κανείς ;