Αγαπητό cretalive,
αυτή είναι η κατάσταση που επικρατεί στην Οδό Ερυθραίας, λίγο πριν το δημοτικό σχολείο. Και όμως κανείς δεν ενδιαφέρεται για τον καθαρισμό του φρεατίου.
Ας ελπίσουμε να μην βρέξει σύντομα.....
Χ.Χ.
Αγαπητό cretalive,
αυτή είναι η κατάσταση που επικρατεί στην Οδό Ερυθραίας, λίγο πριν το δημοτικό σχολείο. Και όμως κανείς δεν ενδιαφέρεται για τον καθαρισμό του φρεατίου.
Ας ελπίσουμε να μην βρέξει σύντομα.....
Χ.Χ.