Αγαπητό Cretalive:
Αναρωτιέμαι δεν περνάει η τροχαία από το συγκεκριμένο σημείο της Λ. Κνωσσού, ώστε να διαπιστώσει ότι καθημερινά είναι διπλoπαρκαρισμένα και τριπλoπαρκαρισμένα αυτοκίνητα και μοτοποδήλατα, δημιουργώντας κυκλοφοριακό χάος στην πρόσβαση των αυτοκινήτων προς Εθνική Οδό και στο κέντρο της πόλης;
Περιμένουμε μήπως να γίνει κάποιο ατύχημα και μετά να γίνει παρέμβαση;
Επειδή είναι δεδομένο ότι μας λείπει κυκλοφοριακή αγωγή, καλό θα είναι να αναλάβει η πολιτεία να επιβάλει την τάξη με αυστηρότατα μέτρα μήπως και συνετιστούμε
Με εκτίμηση
Νικήτας Δολαψάκης