Αγαπητό cretalive,
παρακαλώ να μας ενημερώσετε αν τα απορριμματοφόρα είναι υπεράνω νόμου, καθώς επανειλημμένα παραβιάζουν την αντίθετη μονοδρόμηση στο κομμάτι της Ιδομενέως που άλλαξε κατεύθυνση, μετά τη διασταύρωση με Μεραμβέλλου.
Υπάρχει κάποια εντολή από το Δήμο Ηρακλείου ή απλά "έτσι τους βολεύει"; Λάβετε υπόψη σας ότι οι κάτοικοι της περιοχής αυτής κάνουν τεράστιους κύκλους για να βρεθούν στα σπίτια τους που απέχουν μόλις 10 μέτρα από τη συγκεκριμένη διασταύρωση.
Χ.Π