Αγαπητό Cretalive,
Έχω κατάστημα στην αρχή της 1821. Υπάρχει ενα φρεάτιο το οποίο ειναι μέσα άδειο. Δεν έχει ούτε υδρόμετρο, ούτε τίποτα. Ήταν μέχρι πρότινος σκεπασμένο με μια τετράγωνη σιδερένια τάπα. Δυστυχώς ομως γυρω γυρω λόγω της πολυκαιρίας το τσιμέντο υποχώρησε με αποτέλεσμα να υπάρχει μεγάλος κίνδυνος για τους περαστικούς.
Ο Δήμος ενημερώθηκε την Παρασκευή απο εμάς και μας απάντησε οτι θα στείλει να φτιαχτεί άμεσα.
Ι.Φ.