Αγαπητό Cretalive,
Εδώ και μήνες το Αστικό ΚΤΕΛ Ηρακλείου έχει αλλάξει το δρομολόγιο 10 για Καβροχώρι χωρίς να έχει ενημερώσει ούτε το έντυπο ούτε το online πρόγραμμα με αποτέλεσμα να χάνουμε το λεωφορείο χωρίς λόγο.
Αντί να φεύγει στη 1:30 μ.μ. όπως έλεγε το πρόγραμμα φεύγει 2:10 μ.μ.. Και το επόμενο είναι στις 6:00 μ.μ. Απαράδεκτο για ιδιωτική υπηρεσία! Θα έπρεπε μαζί με την αλλαγή του δρομολογίου να υπάρχει κάποια ενημέρωση.
Ι.Κ.