Ο αγαπημένος μας κρητικός καλλιτέχνης Νίκος Ζωϊδάκης, μιλά για την συνεργασία του με τον Αντύπα, ενώ δηλώνει ότι και οι μαντινάδες του είναι ένα είδος ραπ. Επιπλέον, αυτοσχεδιάζει και χαρίζει μια μαντινάδα στην εκπομπή.
Ο αγαπημένος μας κρητικός καλλιτέχνης Νίκος Ζωϊδάκης, μιλά για την συνεργασία του με τον Αντύπα, ενώ δηλώνει ότι και οι μαντινάδες του είναι ένα είδος ραπ. Επιπλέον, αυτοσχεδιάζει και χαρίζει μια μαντινάδα στην εκπομπή.