Όρκους αιώνιας αγάπης αντάλλαξαν στη Μύκονο ο Δημήτρης Θεοδωρίδης και η Δούκισσα Νομικού.
Η νεαρή τηλεπαρουσιάστρια έλαμπε χαμογελαστή στο λευκό νυφικό κομψό στη μέση που άνοιγε προς τα κάτω και έμοιαζε με πριγκιπικό, με πέπλο μακρύ δια χειρός Σήλιας Κριθαριώτη και ο γαμπρός κοστούμι σε γκρι απόχρωση.
Την παρουσιάστρια συνόδευσε στην εκκλησία ο πατέρας της, Νίκος υπό τους ήχους του τραγουδιού «Σήμερα γάμος γίνεται».