Ο Φραντσέσκο Τότι, για μια ακόμη χρονιά επέλεξε το Ελληνικό νησί για τις διακοπές του έπειτα από την αποχώρηση του από την Ρόμα. Μάλιστα, μαζί του πέρα από την οικογένεια Τότι, βρίσκεται και ο πρώην πλέον συμπαίκτης του στην Ρόμα Ράτζα Ναϊνγκολάν.
Ο Φραντσέσκο Τότι, για μια ακόμη χρονιά επέλεξε το Ελληνικό νησί για τις διακοπές του έπειτα από την αποχώρηση του από την Ρόμα. Μάλιστα, μαζί του πέρα από την οικογένεια Τότι, βρίσκεται και ο πρώην πλέον συμπαίκτης του στην Ρόμα Ράτζα Ναϊνγκολάν.