Οι Μπαπέ και Νεϊμάρ μάλιστα αποφάσισαν να εμφανιστούν στο «Παρκ Ντε Πρενς» του Παρισιού ντυμένοι όπως οι ήρωες της δημοφιλούς σειράς προσελκύοντας όπως είναι φυσικό όλα τα βλέμματα. Ο Γάλλος και Βραζιλιάνος της Παρί φόρεσαν κατακόκκινες ζακέτες και μάσκες και τις έβγαλαν, για λίγο, μπροστά από τις κάμερες αποκαλύπτοντας τα πρόσωπά τους.
Και πλέον έδειξαν ότι όλος ο πλανήτης περιμένει τον 3ο κύκλο της διάσημης ισπανικής σειράς...
L’incroyable arrivée de @neymarjr et d’@KMbappe au parc ... #PSGLOSC #CasaDePapel @CanalFootClub @canalplus @PSG_inside pic.twitter.com/9P1QgvPErP
— Olivier Tallaron (@OLIVETALLARON) 2 Νοεμβρίου 2018