Η ευτυχία της Ολυμπίας Χοψονίδου και του Βασίλη Σπανούλη δεν περιγράφεται με λέξεις αλλά με εικόνες. Χθες το ζευγάρι υποδέχτηκε το έκτο τους παιδί και η χαρά τους είναι μεγάλη. Η πολύτεκνη μαμά ανέβασε πριν από λίγα λεπτά στον λογαριασμό της στο Instagram ένα κολάζ φωτογραφιών στο οποίο απεικονίζεται ο άνδρας της ζωής της να κρατάει στην αγκαλιά του το κάθε τους παιδί από την ημέρα της γέννησής του.