H πρωταθλήτρια της ενόργανης γυμναστικής και σύντροφος του χρυσού Ολυμπιονίκη Λευτέρη Πετρούνια, η Βασιλική Μιλλιούση, πόζαρε την ώρα της προπόνησής της στον Άγιο Κοσμά. Κι εκεί φάνηκε το σημαίνει...γυμνασμένο κορμί!
H πρωταθλήτρια της ενόργανης γυμναστικής και σύντροφος του χρυσού Ολυμπιονίκη Λευτέρη Πετρούνια, η Βασιλική Μιλλιούση, πόζαρε την ώρα της προπόνησής της στον Άγιο Κοσμά. Κι εκεί φάνηκε το σημαίνει...γυμνασμένο κορμί!