Η Μαρία Κορινθίου και ο Γιάννης Αϊβάζης χάρισαν ένα απολαυστικό ντουέτο ανήμερα της Πρωτοχρονιάς τραγουδώντας το «Η αγάπη θέλει δύο». Ο Γιάννης Αϊβάζης θέλησε να δείξει την αγάπη του στην ηθοποιό με μια τρυφερή ανάρτηση στο Instagram.
Η Μαρία Κορινθίου και ο Γιάννης Αϊβάζης χάρισαν ένα απολαυστικό ντουέτο ανήμερα της Πρωτοχρονιάς τραγουδώντας το «Η αγάπη θέλει δύο». Ο Γιάννης Αϊβάζης θέλησε να δείξει την αγάπη του στην ηθοποιό με μια τρυφερή ανάρτηση στο Instagram.