Η Κάτια Δανδουλάκη ανεβάζει φέτος στο ομώνυμο θέατρο της, την παράσταση της χρονιάς όπως έχει χαρακτηριστεί, το κλασσικό και διάσημο έργο της Αγκάθα Κρίστι, «Έγκλημα στο Orient Express» σε σκηνοθεσία του Αντώνη Καλογρίδη.
Η Κάτια Δανδουλάκη ανεβάζει φέτος στο ομώνυμο θέατρο της, την παράσταση της χρονιάς όπως έχει χαρακτηριστεί, το κλασσικό και διάσημο έργο της Αγκάθα Κρίστι, «Έγκλημα στο Orient Express» σε σκηνοθεσία του Αντώνη Καλογρίδη.