Η ομάδα του Πρωινού σχολίασε το Greece’s Next Top Model βλέποντας τα καλύτερα αποσπάσματα από το τελευταίο επεισόδιο. Ηλεκτρισμένη φαίνεται να είναι η ατμόσφαιρα ανάμεσα στη Βίκυ Καγιά και τον Δημήτρη Σκουλό, κάτι που δεν πέρασε απαρατήρητο.
Η ομάδα του Πρωινού σχολίασε το Greece’s Next Top Model βλέποντας τα καλύτερα αποσπάσματα από το τελευταίο επεισόδιο. Ηλεκτρισμένη φαίνεται να είναι η ατμόσφαιρα ανάμεσα στη Βίκυ Καγιά και τον Δημήτρη Σκουλό, κάτι που δεν πέρασε απαρατήρητο.