Το πρώτο της μπάνιο για φέτος έκανε η Φλορίντα Πετρουτσέλι και το ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram. H συνεργάτιδα της Φαίης Σκόρδα έφερε στον κόσμο το πρώτο της παιδάκι πριν από έναν μήνα και πλέει σε πελάγη ευτυχίας.
Η ίδια απολαμβάνει αυτές τις μέρες τις διακοπές της πριν επιστρέψει στη δουλειά της το φθινόπωρο. Η Φλορίντα πόζαρε με ένα ολόσωμο μαγιό και εντυπωσίασε τους διαδικτυακούς της φίλους, καθώς φαίνεται να έχει χάσει τα περισσότερα κιλά της εγκυμοσύνης μέσα σε 30 μέρες!