Η παγκόσμια πρωταθλήτρια του Muay Thai δημοσιοποίησε μια φωτογραφία, που απογειώνει τη θηλυκότητά της μέσα από το κόκκινο ντεκολτέ φόρεμα που φοράει. Με άλλα λόγια, έγινε ο... Αη Βασίλης που όλοι ονειρευόμαστε. Χωρίς το πανωφόρι...
Η παγκόσμια πρωταθλήτρια του Muay Thai δημοσιοποίησε μια φωτογραφία, που απογειώνει τη θηλυκότητά της μέσα από το κόκκινο ντεκολτέ φόρεμα που φοράει. Με άλλα λόγια, έγινε ο... Αη Βασίλης που όλοι ονειρευόμαστε. Χωρίς το πανωφόρι...