Η Ελένη Δήμου μίλησε στο Πρωινό για τις εργασιακές της επιλογές και τους χώρους που προτιμάει να εμφανίζεται αλλά και για το γεγονός ότι δεν θέλει να κάνει παρέα με δήθεν ανθρώπους που πισωμαχαιρώνουν.
Η Ελένη Δήμου μίλησε στο Πρωινό για τις εργασιακές της επιλογές και τους χώρους που προτιμάει να εμφανίζεται αλλά και για το γεγονός ότι δεν θέλει να κάνει παρέα με δήθεν ανθρώπους που πισωμαχαιρώνουν.