Μοναδικές στιγμές στο μαιευτήριο για την οικογένεια Σπανούλη. Η Ολυμπία Χοψονίδου, την περασμένη Δευτέρα , έφερε στον κόσμο το πέμπτο παιδί της και πλέον η ίδια και ο Βασίλης Σπανούλης πλέουν σε πελάγη ευτυχίας.
Η εντυπωσιακή Ολυμπία τις τελευταίες ημέρες δεν έχει σταματήσει να ανεβάζει στιγμιότυπα με τη μικρή της και τις στιγμές χαράς που ζει.
Αυτή τη φορά όμως είχε και επισκέψεις στο δωμάτιό της. Ο Βασίλης Σπανούλης μαζί με τους τρεις γιους του Θανάση, Βασίλη, Δημήτρη και την κορούλα του Αιμιλία επισκέφθηκαν τη μαμά τους και γνώρισαν τη μπέμπα της οικογένειας.
Η Ολυμπία Χοψονίδου ανέβασε ένα boomerang στον προσωπικό της λογαριασμό στα social media. Συγκεκριμένα έγραψε στη λεζάντα:
«Η μεγάλη συνάντηση», καθώς είναι η πρώτη φορά που συναντήθηκαν και τα πέντε αδέρφια.