Αύριο 25.02.2017 και ώρα 12.00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Αστυνομικού Μεγάρου Χανίων, θα πραγματοποιηθεί τελετή παράδοσης - ανάληψης καθηκόντων του Γενικού Περιφερειακού Αστυνομικού Διευθυντή Κρήτης.
Αύριο 25.02.2017 και ώρα 12.00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Αστυνομικού Μεγάρου Χανίων, θα πραγματοποιηθεί τελετή παράδοσης - ανάληψης καθηκόντων του Γενικού Περιφερειακού Αστυνομικού Διευθυντή Κρήτης.