Σε ρυθμούς αποκριάς λικνίστηκε το βράδυ της Τσικνοπέμπτης το Ηράκλειο !
Εκατοντάδες Ηρακλειώτες μασκαρεμένοι και μη συγκεντρώθηκαν από νωρίς στο κέντρο της πόλης όπου πραγματοποιήθηκε το μεγάλο street party που διοργάνωσαν οι Ομάδες του Κυνηγιού Κρυμμένου Θησαυρού Ηρακλείου.
Η σκηνή στήθηκε έξω από τη Λότζια και εκεί παρέλασαν χορευτές, καλλιτέχνες και dj που έδωσαν το ρυθμό με τον κόσμο να χορεύει και να διασκεδάζει όπως προστάζει το έθιμο της ημέρας !