Ενημερωτική εκδήλωση πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Πέμπτης στο Πολύκεντρο της Ι. Μ. Αρκαλοχωρίου για τα δελτία ελέγχου, τις αυτοψίες και τις ενστάσεις, τις διαδικασίες επισκευής και αποκατάστασης αλλά και την "επόμενη ημέρα" του σεισμού της 27ης Σεπτεμβρίου.
Αρκετός ήταν ο κόσμος που έσπευσε για να την παρακολουθήσει από κοντά και να ενημερωθεί για τις εξελίξεις.
Διαβάστε περισσότερες ειδήσεις από την Κρήτη και το Ηράκλειο