Είναι απλά αυτό που λέει ο σοφός, λαός... Το μήλο θα πέσει κάτω από την μηλιά...
Αν και εδώ η Ελένη Πετρουλάκη έβαλε το χεράκι της για να μπορεί η κόρη της να είναι τόσο ευλίγιστη και να κάνει κυριολεκτικά απίστευτα ακροβατικά στην παραλία! Η περήφανη μανούλα και γυμνάστρια δημοσίευσε στο Instagram, το βίντεο με την κόρη της και έγραψε πως αυτό ακριβώς διδάσκει στα παιδιά της: ότι ... "ακόμα και τα πιο απίστευτα πράγματα μπορούν να γίνουν πραγματικότητα".