Σχεδόν με 100% συμμετοχή ολοκληρώθηκαν οι εκλογές για την ανάδειξη των 6 εσωτερικών μελών του Συμβουλίου Διοίκησης του Ελληνικού Μεσογειακού Πανεπιστημίου (ΕΛΜΕΠΑ).
Με σειρά προτίμησης, εκλέγονται οι εξής Κατσαράκης Νικόλαος, Δρακάκης Εμμανουήλ, Μανιός Θρασύβουλος, Φλώρος Χρήστος, Ζαφειρόπουλος Βασίλης και Πατελάρου Ευρυδίκη. Δεν εξελέγη ο Ταταράκης Μιχάλης.
Διαβάστε περισσότερες ειδήσεις από την Κρήτη και το Ηράκλειο