Τη Δευτέρα 04/07/2016 και ώρα 18:30 οι Πολιτιστικοί Σύλλογοι Γιόφυρου – Ξηροποτάμου “Αναγέννηση”, Αγ. Ιωάννη Χωστού – Εσταυρωμένου – Λίντο σας καλούν σε έκτακτη Γενική Συνέλευση στην Αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του 34ου Δημοτικού Σχολείου Γιόφυρου (Άλμπερτ Σβάϊτσερ), με θέμα:
«Πρόστιμα Αυθαιρέτων και τρόποι αντιμετώπισής τους»
Στη Συνέλευση θα παρευρεθούν Νομικοί και Πολιτικοί Μηχανικοί για έγκυρη ενημέρωση.