Αύριο Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου και ώρα 17.00 παρουσία του Αντιπεριφερειάρχη Χανίων κ. Απόστολου Βουλγαράκη και Περιφερειακών Συμβούλων της Π.Ε.Χ, θα πραγματοποιηθεί γιορτή αλληλεγγύης που διοργανώνει η Περιφερειακή Ενότητα Χανίων στο Πνευματικό Κέντρο Χανίων , κατά την διάρκεια της οποίας θα διανεμηθούν τρόφιμα και δώρα στις οικογένειες που υποστηρίζονται από το τμήμα Κοινωνικής Αλληλεγγύης της Δ/νσης Δημόσιας Υγείας και Κοινωνικής Μέριμνας της Π.Ε.Χ.