Το ΔΣ του Συνδέσμου Ιδιοκτητών Τουριστικών Λεωφορείων Κρήτης καλεί τα μέλη του στην ετήσια γενική συνέλευση του συνδέσμου,η οποία θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 22/12/2017, στο Επιμελητήριο Ηρακλείου, ώρα 17:30 και στην αίθουσα Καρούζου.
Το ΔΣ του Συνδέσμου Ιδιοκτητών Τουριστικών Λεωφορείων Κρήτης καλεί τα μέλη του στην ετήσια γενική συνέλευση του συνδέσμου,η οποία θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 22/12/2017, στο Επιμελητήριο Ηρακλείου, ώρα 17:30 και στην αίθουσα Καρούζου.