Σε κοινή σύσκεψη με τον Εμπορικό Σύλλογο Ηρακλείου, το Επιμελητήριου Ηρακλείου, το Οικονομικό Επιμελητήριο, την Ομοσπονδία Εμπορικών Συλλόγων Κρήτης, την Ομοσπονδία Επαγγελματιών, Βιοτεχνών και Εμπόρων Ν. Ηρακλείου, την Ένωση Φοροτεχνικών και το Σύνδεσμο Επισιτισμού & Διασκέδασης αύριο στις 6.30 το απόγευμα, καλεί ο Εμπορικός Σύλλογος τον Περιφερειάρχη Κρήτης, τον Αντιπεριφερειάρχη Ηρακλείου και τους βουλευτές με αντικείμενο:
-Μεταβίβαση όλων των ασφαλιστικών οφειλών στο ΚΕΑΟ ανεξαρτήτως ύψους και εισπραξιμότητας και
-Ακατάσχετος επαγγελματικός τραπεζικός λογαριασμός.
Η σύσκεψη θα γίνει στην αίθουσα Καρούζου του Επιμελητηρίου Ηρακλείου