Ο Δήμος Πλατανιά , ως Εταίρος του Προγράμματος Επισιτιστικής και Βασικής Υλικής Συνδρομής (ΤΕΒΑ/FEAD), παράλαβε και θα διανείμει, στους οικείους ωφελούμενους του , κρέας (μοσχάρι και χοιρινό)
Η διανομή θα γίνεται από το Δημαρχείο Πλατανιά, στο Γεράνι, ΜΟΝΟ την ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017 και από τις 09:30 έως τις 13:00.
Με την ευκαιρία θα θέλαμε να εκφράσουμε ένα μεγάλο ευχαριστώ για την συνεργασία, στην εταιρία MEATING - ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ABEE για την δωρεά παραχώρηση των εγκαταστάσεων του , στον Πλατανιά, για να χρησιμοποιηθούν ως χώροι ασφαλούς και υγιεινής φύλαξης των παραπάνω κρεάτων , καθώς και την διάθεση αυτοκίνητου ψυγείου της ανωτέρω εταιρίας , κατά την διανομή.