Οι βουλευτές Μανώλης Συντυχάκης, Διαμάντω Μανωλάκου και Σταύρος Τάσσος
Κατέθεσαν ΑΝΑΦΟΡΑ το έγγραφο της Περιφερειακής ένωσης Δήμων Κρήτης, με το οποίο ζητείται η διατήρηση και η αναβάθμιση του Γραφείου Ενάλιων Αρχαιοτήτων Κρήτης.
Οι βουλευτές Μανώλης Συντυχάκης, Διαμάντω Μανωλάκου και Σταύρος Τάσσος
Κατέθεσαν ΑΝΑΦΟΡΑ το έγγραφο της Περιφερειακής ένωσης Δήμων Κρήτης, με το οποίο ζητείται η διατήρηση και η αναβάθμιση του Γραφείου Ενάλιων Αρχαιοτήτων Κρήτης.