ΟΙ ομάδες γυναικών νοτίων και ανατολικών συνοικιών Δ. Ηράκλειου, Δ. Μαλεβιζίου, Φαίστου & ο Σύλλογος Αρχανών, μέλη της ομοσπονδίας γυναικών Ελλάδας διοργανώνουν εκδήλωση- αφιέρωμα για τα 40 χρονια της ΟΓΕ, αύριο Σάββατο 5/11/2016 στις 6 το απόγευμα στο Πολυκεντρο Νεολαίας Ανδρογεω 4.
Το πρόγραμμα θα περιλαμβάνει:
-ομιλία προβολή οπτικοακουστικού & αρχειακού υλικού
-ζωντανή μουσική
-δημιουργική απασχόληση για ταπαιδια
Η είσοδος θα είναι ελεύθερη.