Ο Αντιπεριφερειάρχης Χανίων, Απόστολος Βουλγαράκης, διένειμε σήμερα Παρασκευή 2 Μαρτίου στην Ιερά Μητρόπολη Κυδωνίας και Αποκορώνου σε συσσίτια, ενορίες καθώς και σε συλλόγους του Δήμου Χανίων 17 τόνους ντομάτες οι οποίες διατέθηκαν από τους Παραγωγούς Κηπευτικών Φαλασάρνων.
Ο κ. Βουλγαράκης ευχαριστεί θερμά τους Παραγωγούς Κηπευτικών Φαλασάρνων για την διάθεση των προϊόντων καθώς και την μεταφορική εταιρία Πατρικάκης για την μεταφορά αυτών.