Φωτισμένο με πορτοκαλί χρώμα θα είναι μέχρι αύριο Τρίτη το κτίριο της Περιφέρειας Κρήτης με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Εξάλειψης της Βίας κατά των Γυναικών.
Στο ίδιο...μοτίβο και η Βασιλική του Αγίου Μάρκου, στην πλατεία Λιονταριών.
Φωτισμένο με πορτοκαλί χρώμα θα είναι μέχρι αύριο Τρίτη το κτίριο της Περιφέρειας Κρήτης με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Εξάλειψης της Βίας κατά των Γυναικών.
Στο ίδιο...μοτίβο και η Βασιλική του Αγίου Μάρκου, στην πλατεία Λιονταριών.