Λίγο έχει χαθεί η μπάλα ή μου φαίνεται; Στη ΝΔ ψάχνουν εναγωνίως λύση και στο δήμο και στην περιφέρεια μετά τους άστοχους χειρισμούς που έκαναν, ειδικά στη Λότζια. Και έχουν κάψει τόσα ονόματα, αξιοπρεπείς παρουσίες που για κάποιο λόγο ενεπλάκησαν στην πολιτική διαμάχη.
Από χθες εμπλέκουν και το όνομα του απόστρατου αξιωματικού Μαν.Παραβολιδάκη , από τις ισχυρές παρουσίες στην Πεδιάδα, που φυσικά θα μπορούσαν να παίξουν ρόλο. Αλλά όχι έτσι!